Aktuality

Hokejový turnaj záchranných služeb v Plzni

06. 05. 2012

Ve dnech 28. - 29.4.2012 se uskutečnil v plzeňské Kooperativa Aréně na Lochotíně IV. ročník celorepublikového turnaje záchranných služeb ČR v ledním hokeji. Pořadatelem byl místní hokejový klub HC HURSCH Plzeň, působící při Zdravotnické záchranné službě Plzeňského kraje. Letošního ročníku se zúčastnilo rekordních 10 týmů ze všech krajů ČR.

ZZS Plzeňského kraje - HC HURSCH
ZZS Zlínského kraje - HC ŠEVCI
ZZS kraje Vysočina - VYSOČINA FLYERS
ZZS Praha - ZZSHMP
ZZS Jihočeského kraje - HC RYBNÍKÁŘI
ZZS Středočeského kraje
ZZS Olomouckého kraje - ZZSOK
ZZS Karlovarského kraje - HC ZZS KARLOVY VARY
ZZS Královehradeckého kraje - VÝCHODOČEŠI
ZZS Jihomoravského kraje- OLD BOYS BRNO

    Tým ZZS JčK - HC Rybníkáři tvořilo tento ročník 11 hráčů. V sobotu náš tým odehrál 4 zápasy. Po třech těsných prohrách a jedné výhře to bohužel stačilo jen na zápas o 7. místo. Tento zápas se odehrál v neděli a byl pro náš tým vítězný. Po loňském a předloňském stříbru je to trochu zklamání, ale snad nám v příštím roce bude hokejová štěstěna opět nakloněna.

    Celkově vyhrál tým Brna, druhé místo obsadila Olomouc. Plzeň si stejně jako loňský ročník nechala bronz.